Co nabízíme

Santiko interiéry


Svým zákaznikům nabízíme komplexní služby spojené s tvorbou a realizací interiérů rodinných domů, bytů a komerčních prostor.

Zakázky realizujeme po celé České Republice i v zahraničí.

ZAMĚŘENÍ

Upřednostňujeme osobní kontakt a konzultace se zákazníkem, pomoci kterých přijímáme a předáváme vize, přání a myšlenky. Vize jsou základem pro přípravu návrhů.

NÁVRH INTERIÉRU

Příprava projektové a výrobní dokumentace, vizualizace interiéru. Dodáme výkresy pro rozvody a případné stavební úpravy interiéru. Rozpočet je připravován na základě odsouhlašené projektové dokumentace.

REALIZACE / VÝROBA

Výrobu, dodání a montáž zajišťujeme vlastní dílnou se zaměstnanci s dlouholetou praxi a zkušenostmi.

REALIZACE INTERIÉRU NA KLÍČ

Kompletní dodávka navrženého interiéru včetně podlah, dveří, výmalby, interierových doplňků, svítidel, stínění, atd… . Vše zajistíme pro Vaše maximální pohodlí a úsporu času.

STAVEBNÍ ÚPRAVY A KOORDINACE ŘEMESEL

Umíme zajistit stavební úpravy spojené s realizací Vašeho projektu. V případě, že máte vlastní stavební firmu, umíme zajistit koordinací prací tak, aby všechny stavební práce probíhaly v souladu s návrhem interiéru.

ÚKLID

V průběhu celé realizace se snažíme udržovat maximální možnou čistotu a pořádek.Zakázku předáváme vždy čistou a finálně uklízenou.

LIKVIDACE / ODVOZ

Na přání odvezeme i zlikvidujeme původní vybavení.

SPOTŘEBIČE

Při realizací kuchyní nabízíme zákazníkovi možnost dodávky a montáže spotřebičů se zvýhodněnou sazbou DPH 15 % (u vestavných spotřebičů).

KOMPONENTY

Pro výrobu používáme kvalitních velkoplošných materiálů EGGER, Wodego, Kronospan. Kuchyňské linky osazujeme spolehlivým a komfortním kováním značky Blum, Hettich, Franke, Schachermayer. Pro povrchovou úpravu dýhovaných výrobků a výrobků z masivu používáme nátěrové hmoty značky ICLA nabízející širokou škálu barevných provedení.